Brokovnica Umarex T4E HDB 68 16J orange

Kód: 2.3014
Značka: Umarex
€207,02 €171,09 bez DPH
Nie je skladom
Položka bola vypredaná…

Jednoduchá obsluha, vysoká spoľahlivosť, veľká kapacita zásobníka a extrémny výkon.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E HDB 68 16J z produkcie nemeckej spoločnosti Umarex je vhodný pre sebaobranu a ochranu majetku, ale je možné ho používať aj na výcvikové účely alebo zábavnú streľbu na plechovky či cvičné ciele.

Základom brokovnice je rám z kovovej zliatiny, ktorý je potiahnutý odolným plastom. Výsledkom tohto riešenia je aj napriek nemalým rozmerom zbrane priaznivá celková hmotnosť 1600 gramov. Spúšť pracuje v režime DAO - Double Action Only, čo znamená, že po jej stlačení dôjde k natiahnutiu zbrane aj samotnému výstrelu.

Vnútorný mechanizmus brokovnice poháňa jedna 12gramová CO2 bombička, ktorá sa vkladá priamo do rukoväte a umožňuje vystreliť okolo 16 rán. Pre toto prevedenie brokovnica uvádza výrobca, že strelivo dosahuje po výstrele úsťovú rýchlosť 100 m/sa energia 16 joulov. Bombička nie je pri usadení do zbrane prepichnutá, ale iba zaistená a prepichuje sa až tesne pred samotnou streľbou zatlačením jej skrutkovacieho uzáveru do rukoväte. Vďaka tomu môže byť brokovnica neustále v pohotovosti, a pritom v nej nedochádza k opotrebovaniu tesnenia a ďalších vnútorných častí tlakom plynu z bombičky.

Brokovnica pojme do zásobníka v podobe trubice pod hlavnou 16 kusov streliva kalibru .68 (17,3 mm). Strelivo pre zbrane T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek. Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Bezpečnostná poistka proti náhodnému výstrelu má ovládanie integrované v spúšti v podobe prepínača, ovládaného stlačením zo strany.

Priehľadové mieridlá tvoria pevná muška a hľadia. Na osadenie kolimátorom či dokonca puškohľadom je pripravená dlhá 22mm lišta na tele zbrane.

Parametre:
Raže: .68
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 16 nábojov
Počet výstrelov na jednu bombičku: 16
Pohon: 1x CO2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 16 J
Úsťová rýchlosť: 100 m/s
Dĺžka hlavne: 332 mm
Celková dĺžka: 638 mm
Hmotnosť: 1600 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Brokovnica Umarex T4E HDB 68 16J
Návod so záručným listom
Kartónová krabica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: