O nás

Vitajte v internetovom obchode streleckyraj.cz,

kde nájdete široké portfólio produktov od zbraní a streliva voľne predajného bez zbrojného preukazu až po luki, kuše, praky, kolimátory, puškohľady, putá, svietidlá, nože a podobne.

Strelecký raj spravuje spoločnosť DG paradise s.r.o., ktorá si s radosťou plní cieľ nebyť ako väčšina len "obyčajným eshopom = sprostredkovateľom bez zásoby a zázemia pre zákazníkov". Preto disponujeme vlastným veľkým skládom v blízkosti Brna o veľkosti 1025 m². Ďalej si zakladáme na priamom kontakte s ľuďmi a ukázať na vlastné oči kvalitu, ktorú ponúkame. Práve z tohto dôvodu máme tiež modernú kamennú predajňu & showroom vrátane skladových priestorov v bezprostrednej blízkosti Prahy - v Brandýse nad Labem.

Založenie samotného internetového obchodu sa datuje k 20. aprílu 2010, pánom Jaroslavom Výborným. Je tak budovaný na dlhodobých skúsenostiach v odbore:

- 16-ročné pôsobenie v českej zbrojárskej firme,
- od roku 1993 osobný vzťah s majiteľmi nemeckej spoločnosti UMAREX*

*UMAREX Nemecko je najväčší svetový výrobca voľne predajných značkových zbraní vhodných pre šport, zábavu a sebaobranu. Plynové pištole a plynové revolvery významných značiek zo sortimentu UMAREX nemajú vo svete konkurenciu. Nebývale široká ponuka značkových vzduchoviek patrí k tomu najlepšiemu, čo trh ponúka. Bohatý výber doplnkov a príslušenstva je samozrejmosťou.

Pán Výborný je Sales Manager UMAREX GmbH & Co. KG pre Českú republiku a stálym odborným poradcom tohto internetového obchodu. Streleckyraj.cz má tak úplne zachovaný punc profesionality a ako jediný internetový obchod v Českej republike disponuje priamymi informáciami pre svojich zákazníkov nielen od dodávateľov, ale aj samotných výrobcov.

Čo tu nájdete za ďalšie produkty?

Napríklad milovníci kvalitných nožov ocenia najmä atraktívnu kolekciu značkových nožov Walther a Elite Force.
Našou srdcovou záležitosťou sú tiež flobertky, či už krátke flobertkové revolvery ALFA alebo dlhé flobertkové pušky ALFA a Spielberg. Zákazník, ktorý zistí, v čom spočíva čaro flobertky Spielberg, väčšinou už neodolá. V Českej republike sú flobertky zaradené do kategórie voľne predajných zbraní od 18 rokov. Takmer všade vo svete sú už len na zbrojný preukaz. Využite u nás túto príležitosť, kým existuje. Radi vysvetlíme výhody jednotlivých modelov flobertkových revolverov aj flobertkových pušiek.

S kvalitnými českými zbraňami sme prešli kus sveta a všade sme sa stretávali s pozitívnymi reakciami zo strany obchodných partnerov. Výrobky českého zbrojného priemyslu majú vo svete veľmi dobrú poväst a môžu smelo konkurovať aj najväčším svetovým producentom zbraní.

Ďakujeme za Váš záujem. Veríme, že sa budete na web vracať a budete spokojní s profesionálnym starostlivým výberom ponúkaných produktov a našich služieb. Neváhajte nás tiež navštíviť osobne na kamennom obchode & showroom.

Za DG paradise s.r.o.,
Gabriela Výborná

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Střelecký ráj

 

Ďalej si môžete prečítať:
Doba dodania tovaru
Kamenný obchod & showroom
Kontakty

 

 

www.streleckyraj.cz | www.sportovnizbrane.cz | www.prodejzbrani.eu