Elektrické airsoft pištole

Airsoftové pištole s elektrickým systémom pohonu pre streľbu využívajú stlačený vzduch podobne ako manuálny airsoft zbrane, ale ich natiahnutie zaisťuje elektromotor a prevodové ústrojenstvo. Mechanizmus zbrane tu teda tiež využíva piest, ktorý stlačí vzduch, ktorý následne vymetie strelu z hlavne. >poháňané štvoricou ceruzkových batérií uložených v rukoväti. Ponúkané modely sú vybavené systémom BlowBack a pri výstrele u nich dochádza k spätnému pohybu záveru, čím je vytváraný spätný ráz, ktorý navodzuje autentický pocit zo streľby. K prednostiam elektrických airsoftových pištolí sa radí vyššia rýchlosť streľby, relatívne jednoduchá údržba a fungovanie nezávislé na okolitej teplote.  

Relatívne nízka energia a hmotnosť strely v podobe plastovej guličky kalibru 6 mm BB robí airsoftové zbrane pomerne bezpečnými, ale aj tak treba s nimi zaobchádzať s maximálnou zodpovednosťou a opatrnosťou . Nikdy so zbraňou nemierte na ľudí a ani na zvieratá!

Airsoftové zbrane kalibru 6 mm BB patria v Českej republike podľa zákona o zbraniach a strelive do kategórie D. To okrem iného znamená, že sú voľne predajné svojpravným osobám starším ako 18 rokov, nepodliehajú registrácii ak ich vlastníctvu nie je potrebný zbrojný preukaz. Použitie týchto zbraní maloletým jedincom je možné iba pod dohľadom osoby staršej ako 18 rokov!

3 položiek celkom

Cena

4253
14253

Značky

Zobrazených položiek: 3
Airsoft Pistole Walther P99 DAO AEG
€42,44

Elektrická pištoľ v kvalitnom spracovaní

2.5715
Airsoft Pistole H&K P30 AEG
Airsoft Pistole H&K P30 AEG
✅ Skladom (38 ks)
€52,14

Elektrická airsoftová napodobenina slávnej pištole Heckler&

2.5594
Airsoft Pistole Beretta M92 FS AEG
€42,44

Vynikajúca replika M92 s Blowback systémom

2.5796