GAS airsoft pištole

Pištole s označením GAS využívajú k svojmu pohonu GreenGas, ktorý funguje na základe kvapalného propánu s prímesou. Podobne ako CO2 pištole aj tieto airsoftové zbrane predstavujú veľmi verné repliky svojich ostrých vzorov, ktorým sa približujú vzhľadom, a to vrátane rozmiestnenia ovládacích prvkov.

Vnútorný mechanizmus GAS pištoľou je veľmi podobný tomu u
CO2 pištoľ, ale doplňovanie hnacieho plynu tu neprebieha výmenou jednorazových bombičiek, ale prepúšťaním plynu z väčšej fľaše priamo do zásobníka v zbrani. Zbrane na CO2 majú väčšiu razanciu a výdrž, zatiaľ čo zbrane na GreenGas majú naopak jednoduchšie a rýchlejšie plnenie.&nbsp ;

Relatívne nízka energia a hmotnosť strely v podobe plastovej guličky kalibru 6 mm BB robí airsoftové zbrane pomerne bezpečnými, ale aj tak treba s nimi zaobchádzať s maximálnou zodpovednosťou a opatrnosťou. Nikdy so zbraňou nemierte na ľudí a ani na zvieratá!

Airsoftové zbrane kalibru 6 mm BB patria v Českej republike podľa zákona o zbraniach a strelive do kategórie D. To okrem iného znamená, že sú voľne predajné svojpravným osobám starším ako 18 rokov, nepodliehajú registrácii ak ich vlastníctvu nie je potrebný zbrojný preukaz. Použitie týchto zbraní maloletým jedincom je možné iba pod dohľadom osoby staršej ako 18 rokov!

1 položiek celkom

Cena

161162
1161162

Značky

Zobrazených položiek: 1
Airsoft Pistole Walther PPQ M2 GAS
€161,28

Krásna replika s Blowblack systémom

2.5966