Brokovnica Umarex T4E HDX 68 16J orange

Kód: 2.3011
Značka: Umarex
€401,27 €331,63 bez DPH
✅ Skladom (2 ks)

Moderný dizajn, vhodná pre taktický výcvik.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E HDX 68 16J orange je pumpovacia brokovnica s moderným dizajnom, ktorá je vhodná pre taktický výcvik a samozrejme môže veľmi dobre poslúžiť aj pre sebaobranu alebo ochranu majetku a je možné ju využívať aj pre zábavnú streľbu na plechovky či cvičné terče.

Základom brokovnice je zliatinový rám, ktorý kryje odolný polymér. Precízna konštrukcia nesie jasné znaky nemeckej kvality, rovnako ako hlaveň s dĺžkou 366 mm, ktorá zaisťuje prekvapivú presnosť streľby. Robustná celokovová nábojová komora a úsťová brzda umocňujú masívne poňatie zbrane s celkovou dĺžkou 896 mm a hmotnosťou 3055 gramov. Spúšťový mechanizmus pracuje v režime SA - Single Action a na prebíjanie slúži posuvné predpažbie, ktoré sa musí natiahnuť pred každým výstrelom.

Vnútorný mechanizmus brokovnice poháňa dve 12gramové CO2 bombičky, ktoré sú umiestnené v dutom tŕni pažby a umožňujú vystreliť okolo 20 rán. Pre toto prevedenie brokovnica uvádza výrobca, že strelivo dosahuje po výstrele úsťovú rýchlosť 105 m/sa energia 16 joulov. Bombičky nie sú pri usadení do zbrane prepichnuté, ale iba zaistené a prepichujú sa až tesne pred samotnou streľbou ľahkým úderom do zadnej strany pažby. Vďaka tomu môže byť brokovnica neustále v pohotovosti, a pritom v nej nedochádza k opotrebovaniu tesnenia a ďalších vnútorných častí tlakom plynu z bombičiek.

Zásobník pod hlavný pojme až 16 kusov streliva kalibru .68 (17,3 mm). Strelivo pre zbrane T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek. Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Poistka proti náhodnému výstrelu má podobu prepínača na ráme za spúšťou a ovláda sa stlačením z ľavej či pravej strany.

Priehľadové mieridlá tvoria pevná svetlovodná muška a výškovo aj stranovo nastaviteľné plexi. Na osadenie kolimátorom či dokonca puškohľadom je pripravená dlhá 22mm lišta na tele zbrane a na montáž ďalšieho príslušenstva môže poslúžiť aj krátka 22mm lišta na predpažbie, na ktorej je možné usadiť napríklad svietidlo alebo laserový zameriavač.

Parametre:
Raže: .68
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 16 nábojov
Počet výstrelov na jednu bombičku: 20
Pohon: 2x CO2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 16 J
Úsťová rýchlosť: 105 m/s
Dĺžka hlavne: 366 mm
Celková dĺžka: 896 mm
Hmotnosť: 3055 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Brokovnica Umarex T4E HDX 68 16J orange
Kľúč na otvorenie tlakového puzdra
Nabíjacia šmykľavka (uložená v rukoväti)
Návod so záručným listom
Kartónová krabica

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane T4E
Kapacita zásobníku: 16
Hmotnost: 3055
Kalibr: cal .68
Úsťová rychlost: 105 m/s
Energie: 16 J
Celková délka: 896 mm
Pojistka: Ano
Montáž: Ano na 22mm
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Poloautomatická
Střenky: Polymer
Typ spouště: Double Action Only
Barva: Oranžová
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: