Brokovnica Umarex T4E HDX 68 40J orange

Kód: 2.3012
Značka: Umarex
€428,94 €354,50 bez DPH
✅ Skladom (10 ks)

Veľká a výkonná zbraň s moderným dizajnom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E (P2P) HDX 68 40J FP predstavuje pumpovaciu brokovnicu v prevedení s extrémnou úsťovou energiou 40 joulov! Táto veľká a výkonná zbraň s moderným dizajnom vychádza z rovnomenného modelu kategórie T4E. Výrazné oranžové sfarbenie zodpovedá medzinárodne uznávanému označeniu nesmrtiacich ochranných zbraní, pre ktoré je štandardom spoločné označenie P2P (Prepared 2 Protect). Táto brokovnica je teda primárne určená na sebaobranu a ochranu majetku, ale je možné ju využívať aj na výcvikové účely alebo zábavnú streľbu na plechovky či terče.

Základom brokovnice je zliatinový rám , ktorý kryje odolný polymér . Precízna konštrukcia nesie jasné znaky nemeckej kvality, rovnako ako hlaveň s dĺžkou 366 mm , ktorá zaisťuje prekvapivú presnosť streľby. Robustná celokovová nábojová komora a úsťová brzda umocňujú masívne poňatie zbrane s celkovou dĺžkou 896 mm a hmotnosťou 2850 gramov. Spúšťový mechanizmus pracuje v režime SA - Single Action a na prebíjanie slúži posuvné predpažbie, ktoré sa musí natiahnuť pred každým výstrelom.

Pohon zaisťuje veľká 88gramová bombička CO 2 , ktorá sa ukrýva v pažbe a je ihneď po usadení prepichnutá, čo znamená, že je potrebné zbraň rovno používať. Táto veľká bombička umožňuje vystreliť okolo 70 rán pri konštantnej energii bez potreby výmeny. V ponuke príslušenstva, ktoré je možné zaobstarať, je okrem iného aj adaptér na dve 12gramové bombičky CO 2 , s ktorými však úsťová energia klesá na 24 joulov. Bombičky v adaptéri nie sú pri usadení do zbrane prepichnuté, ale iba zaistené a prepichujú sa až tesne pred samotnou streľbou ľahkým úderom do zadnej strany pažby. Vďaka tomu môže byť brokovnica neustále v pohotovosti, a pritom v nej nedochádza k opotrebovaniu tesnenia a ďalších vnútorných častí tlakom plynu z bombičiek.

Zásobník pod hlavný pojme až 16 kusov streliva kalibru .68 (17,3 mm). Strelivo pre zbrane P2P, resp. T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek. Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Poistka proti náhodnému výstrelu má podobu prepínača na ráme za spúšťou a ovláda sa stlačením z ľavej či pravej strany.

Priehľadové mieridlá tvoria pevná svetlovodná muška a výškovo i stranovo nastaviteľné plexi . Na osadenie kolimátorom či dokonca puškohľadom je pripravená dlhá 22mm lišta na tele zbrane a na montáž ďalšieho príslušenstva môže poslúžiť aj krátka 22mm lišta na predpažbie, na ktorej je možné usadiť napríklad svietidlo alebo laserový zameriavač.

Parametre:
Raže: .68
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 16 nábojov
Pohon: 1x CO 2 bombička 88 gramov /2x CO 2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: 40 J
Úsťová rýchlosť: 165 m/s Dĺžka
hlavne:
: 896 mm
Hmotnosť: 2850 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Brokovnica Umarex T4E ( P2P ) HDX 68 40J FP
Kľúč na otvorenie tlakového puzdra
Nabíjacia šmykľavka (uložená v rukoväti)
Návod so záručným listom
Kartónová krabica

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane T4E
Kapacita zásobníku: 16
Hmotnost: 3055
Kalibr: cal .68
Úsťová rychlost: 164 m/s
Energie: 40 J
Celková délka: 896 mm
Pojistka: Ano
Montáž: Ano na 22mm
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Poloautomatická
Střenky: Polymer
Typ spouště: Double Action Only
Barva: Oranžová
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: