doba dodání

Doba dodania je viazaná na informačný status v poli "Dostupnosť" pri konkrétnom tovare.

 Skladom

základná doba dodania je do 2 pracovných dní.
Disponujeme dvoma vlastnými skladmi ( Brandýs nad Labem pri Prahe a Brno ), v niektorých prípadoch je preto nutné tovar medzi vlastnými skladmi presunúť a doba dodania sa predĺži o 24hodín.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Střelecký ráj

 

 Nie je skladom

nemáme fyzicky na vlastných skladoch. Nie je k dispozícii konkrétny dátum naskladnenia. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

 Na ceste

tovar je na ceste k nám priamo od výrobcu/dodávateľa. Prípadne sa presúva medzi sklady. Doba naskladnenia je niekoľko dní. Tovar je možné zakúpiť a bude vyexpedovaný ihneď po naskladnení.

 Predobjednávka

tovar je výrobcom / dodávateľom oznámený. Existuje predpokladaný termín naskladnenia. Ide obvykle o novinku alebo tovar, ktorý bol predtým dlhšie nedostupný a teraz je avizované, že bude k dispozícii. Tovar je možné zakúpiť a bude vyexpedovaný ihneď po naskladnení.

 Na otázku

tovar je krátkodobo nedostupný alebo je na objednávku. Nemáme aktuálne skladom alebo je výrazne väčší dopyt ako dostupné množstvo. Zvyčajná doba dodania je 5 dní. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.

 Externý sklad

tovar ponúkame iba na objednávku, ktorým disponuje výrobca/dodávateľ. Doba dodania vám bude upresnená.

 Nepredajný produkt

tovar nie je dlhodobo dostupný alebo bol z nejakého dôvodu vylistovaný. Nedá sa aktuálne vložiť do Nákupného košíka. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte.