Pištoľ Umarex T4E Walther PDP Compact 4" cal. 43 blue

Kód: 2.4555
Značka: Umarex
€257,17 €212,54 bez DPH
✅ Skladom (22 ks)

Replika pištole služobného typu. Nemecká kvalita.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E Walther PDP Compact 4" predstavuje vernú repliku pištole služobného typu, ktorá aj prostredníctvom medzinárodne uznávaného modrého sfarbenia záveru dáva najavo, že je určená pre rutinný nácvik manipulácie a streľby pred použitím ostrej zbrane. Samozrejme je možné tento model využiť aj ako nesmrtiacu zbraň. alebo ochranu majetku.Samotný výrobca dodáva, že ho možno využívať pre zábavnú streľbu na plechovky či terče alebo aj paintball.Základom

pištole je rám z odolného polyméru , ktorý dopĺňa záver z kovovej zliatiny.Precízna konštrukcia nesie jasné znaky nemeckej kvality.Dôraz je u tohto modelu kladený na rozmiestnenie ovládacích prvkov, ktoré je identické ako pri ostrej pištole PDP Compact 4".

Spúšťový mechanizmus pracuje v režime SA - Single Action a pred prvým výstrelom je nutné natiahnuť záver zbrane dozadu, aby došlo k natiahnutiu bicieho mechanizmu. Spúšť má vďaka tomu hladší a presnejší chod. Systém BlowBack potom po prvom výstrele už automaticky pripravuje zbraň na ďalšiu streľbu , keď ju nabije a natiahne.

Vnútorný mechanizmus pištole poháňa jedna 12gramová  CO 2 bombička , ktorá sa vkladá do zadnej časti rámu zásobníka v rukoväti a umožňuje vystreliť okolo 40 rán. Zásobník pojme 8 kusov streliva a pištole umožňuje streľbu štandardnými gumovými, pepřovými alebo prachovými či paintballovými projektilmi kalibru .43 (10,9 mm).

Strelivo pre zbrane T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek . Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Bezpečnostná poistka proti náhodnému výstrelu je integrovaná v spúšti a jedná sa o tzv. jazýčkovú poistku. Strelec musí stlačiť spúšť cez celú jej šírku, aby došlo k výstrelu.

Na hornej časti záveru sú usadené mechanické mieridlá so zvýraznenými svetlými bodmi pre uľahčenie mierenia nielen za zhoršených svetelných podmienok. Na ráme pred lúčikom je 22 mm montážna lišta pre laser, svietidlo či iné taktické príslušenstvo.

Parametre:
Raže: .43
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 8 nábojov
Pohon: 1x  CO 2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 5 J
Úsťová rýchlosť: 100 m/s
Dĺžka hlavne: 102 mm
Celková dĺžka: 184 mm
Hmotnosť: 690 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Pištoľ Umarex T4E Walther Compact 4" cal. 43 blue
Zásobník Umarex T4E Walther Compact PDP 4" cal. 43
Tlačná pružina zásobníka
Čistiaca šnúra
Návod so záručným listom
Plastový kufrík

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane T4E
Kapacita zásobníku: 8
Hmotnost: 690
Kalibr: cal .43
Úsťová rychlost: 100 m/s
Energie: 5 J
Délka hlavně: 102 mm
Celková délka: 184 mm
Typ montážní lišty: 22 mm
Blowback: Ano
Mířidla: Ano
Materiál pažby: Polymer
Pojistka: Ano
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Poloautomatická
Typ spouště: Single Action
Barva: Modrá
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: