Vzduchová pištoľ Crosman 1377 Black

Kód: 43051
Značka: Crosman
€104,46 €86,33 bez DPH
✅ Skladom (88 ks)
Presná PCP vzduchová pištoľ s úsťovou rýchlosťou až 210 m/s!

Detailné informácie

Podrobný popis

Crosman 1377 American Classic kalibru 4,5 mm je jednoranná PCP vzduchová pištoľ z produkcie tradičnej severoamerickej spoločnosti Crosman Corporation, ktorá sa radí medzi najvýkonnejšie zbrane tohto typu. Okrem vysokého výkonu patrí k prednostiam tohto modelu aj vysoká presnosť streľby, nízka hlučnosť a prakticky nulový spätný ráz.

Oceľová drážkovaná hlaveň s dĺžkou 240 mm je zárukou pre presnú streľbu. Diabolka sa vkladá priamo do lôžka a následne je ihlou zasúvaná do hlavne. Rukoväť aj predpažbie, ktoré funguje ako páka pumpovacieho systému, sú z odolného polyméru s príjemnou štruktúrou povrchu na držanie pištole. Pre prípadnú premenu pištole na karabínu je možné dokúpiť priamo pre tento model určenú pažbu .

Vysoký výkon zaisťuje systém s vlastnou zabudovanou pumpou pre získanie tlaku potrebného na streľbu. Vzduch si strelec napumpuje niekoľkými jednoduchými pohybmi predpažbím. Vďaka tomuto riešeniu je možné pomerne jednoducho regulovať výkon zbrane . Odporúčaný ideál pre streľbu sú tri až päť zapumpovaní a pre maximálny výkon je možné zapumpovať až desaťkrát, ale vyšší počet pumpovaní môže zbraň poškodiť. Pumpovať sa však musí pred každým výstrelom.

Výrobca uvádza pre desať zapumpovaní úsťovú rýchlosť až 210 m/s , zatiaľ čo pre šesť zapumpovaní je uvedená úsťová rýchlosť 180 m/s.

Mieridlá tvoria pevná muška a plne nastaviteľné hľadí . Pre montáž kolimátora či puškohľadu nie je pištoľ vybavená, ale je možné dokúpiť oceľový záver alebo montážne lišty so šírkou 11 mm, ponúkané pre túto zbraň ako príslušenstvo.

Poistka proti náhodnému výstrelu je umiestnená na dobre prístupnom mieste v zadnej časti lúčika za spúšťou a je manuálne ovládaná prepínaním z pravej a ľavej strany.

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: olovené diabolo
Kapacita zásobníka: 1 ks diabolo
Pohon: PCP
Energia udávaná výrobcom: do 7,5 J
Úsťová rýchlosť: 210 m/s
Dĺžka hlavne: 240 mm
Celková dĺžka: 340 mm
Hmotnosť: 910 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchová pištoľ Crosman 1377 American Classic black kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Zabalené v plastovom blistri


Vzduchová pištoľ Crosman 1377 American Classic black kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Zabalené v plastovom blistri

Dodatočné parametre

Kategória: Pištoľ PCP
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: