Vzduchová pištoľ Umarex Walther CP 88 Competition

Kód: 416.00.05
Značka: Umarex
€248,15 €205,08 bez DPH
Nie je skladom
Položka bola vypredaná…
Celokovová replika pištole Walther P88 pre presnú streľbu olovenými diabolkami!

Detailné informácie

Podrobný popis

Walther CP88 kalibru 4,5 mm je kvalitnou CO 2 replikou služobnej pištole P88, ktorú spoločnosť Umarex produkuje pod licenciou tradičnej nemeckej značky Walther. Prevedenie Competition má predĺženú hlaveň s kompenzátorom na ďalšie zvýšenie presnosti streľby.

Kvalitne spracovaná pištoľ má celokovovú konštrukciu , ktorú dopĺňajú plastové rúčky. Na rozdiel od originálu má tento model delený záver a zásobník v podobe osemranného venčeka sa do zbrane vkladá po odsunutí jeho prednej časti. Drážkovaná kovová hlaveň umožňuje presnú streľbu olovenými diabolkami.

Spúšťový mechanizmus zbrane môže pracovať v režime SA - Single Action , kedy sa palcom natiahne kohút a následne stlačí spúšť alebo v režime DA - Double Action , v ktorom sa pištoľ natiahne stlačením spúšte a vystrelí po jej dotlačení do najneskoršej pozície.

Vnútorný mechanizmus pištole poháňa jedna 12gramová CO 2 bombička , ktorá sa po sňatí rúčky vkladá priamo do rukoväte a podľa materiálov výrobca umožní až 60 výstrelov. Zásobník v podobe venčeka je pripravený pre 8 olovených diaboliek kalibru 4,5 mm .

Na hornej časti záveru sú usadené mechanické mieridlá s horizontálne nastaviteľným hľadím. Zbraň síce nie je vybavená montážnou lištou, ale pri zakúpení voliteľného príslušenstva je možné po demontáži hľadí na zbraň lištu pripevniť a používať napr. kolimátor.

Vo výbave pištole nechýba poistka proti náhodnému výstrelu , ktorej ovládanie je v podobe otočnej páčky umiestnené na ľavej aj pravej strane záveru pred kohútom.

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: olovené diabolo
Kapacita zásobníka: 8 rán
Pohon: 1x CO 2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 4,0 J
Úsťová rýchlosť: 140 m/s
Dĺžka hlavne: 143 mm
Celková dĺžka: 230 mm
Hmotnosť: 1100 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchová pištoľ Umarex Walther CP88 Competition kalibru 4,5 mm
2x Venčekový zásobník Umarex
Návod so záručným listom
Plastový kufrík


Vzduchová pištoľ Umarex Walther CP88 Competition kalibru 4,5 mm
2x Venčekový zásobník Umarex
Návod so záručným listom
Plastový kufrík

Dodatočné parametre

Kategória: Pištoľ CO2
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: