Vzduchová pištoľ Walther PPQ M2

Kód: 5.8400
€185,45 €153,26 bez DPH
✅ Skladom (14 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Walther PPQ M2 kalibru 4,5 mm je kvalitnou CO2 replikou populárnej pištole PPQ (Polica Pistol Quick-Defense), ktorú spoločnosť Umarex produkuje pod licenciou tradičnej nemeckej značky Walther. Originálna ostrá zbraň bola vyvinutá so zameraním na výbornú ergonómiu a možnosť obojručného použitia.

Veľmi kvalitne spracovaná CO2 pištoľ má robustnú konštrukciu, kombinujúcu rám z odolného polyméru a záver z kovu, aby bola zaistená kvalita na vysokej úrovni originálu. Jednoduchým okom ju takmer nemožno odlíšiť od ostrej predlohy, pretože vedľa použitých materiálov, samotného vzhľadu a ovládacích prvkov sa jej vyrovná aj hmotnosťou. Pozornosť si zaslúži aj drážkovaná hlaveň, ktorá umožňuje presnú streľbu olovenými diabolkami.

Spúšťový mechanizmus pracuje v režime DA - Double Action, v ktorom sa pištoľ natiahne stlačením spúšte a vystrelí po jej dotlačení do najneskoršej pozície. Systém BlowBack, ktorý pohybuje na záver, s každým výstrelom pripraví zbraň na ďalšiu streľbu, keď ju nabije a natiahne.

Vnútorný mechanizmus pištole poháňa jedna 12gramová CO2 bombička, ktorá sa v ráme zásobníka vkladá do rukoväte. Walther PPQ M2 má výnimočný retiazkový zásobník s kapacitou 21 olovených diaboliek kalibru 4,5 mm.

Na hornej časti záveru sú usadené mechanické mieridlá so zvýraznenými svetlými bodmi pre uľahčenie mierenia nielen za zhoršených svetelných podmienok. Na ráme pred lúčikom je 22 mm montážna lišta pre laser, svietidlo či iné taktické príslušenstvo.

Pištoľ má dve poistky proti náhodnému výstrelu, z ktorých tá prvá má ovládanie v podobe otočnej páčky umiestnené na pravej strane rámu nad spúšťou, zatiaľ čo tá druhá je tzv. jazýčková poistka priamo na spúšti.

Parametre:
Raže: 4,5 mm (dĺžka diabolky nesmie kvôli zásobníku presiahnuť 6,5 mm)
Strelivo: olovené diabolo
Kapacita zásobníka: 21 rán
Pohon: 1x CO2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 3,0 J
Úsťová rýchlosť: 105 m/s
Dĺžka hlavne: 109 mm
Celková dĺžka: 180 mm
Hmotnosť: 890 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchová pištoľ Umarex Walther PPQ M2 kalibru 4,5 mm
Zásobník Umarex Walther PPQ M2 kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Pištoľ CO2
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: