Vzduchovka Crosman Benjamin Maximus cal.4,5mm

Kód: 43041
Značka: Crosman
€366,32 €302,74 bez DPH
✅ Skladom (10 ks)
Kvalitné spracovanie, stabilný výkon a vysoká presnosť!

Detailné informácie

Podrobný popis

Crosman Benjamin Maximus kalibru 4,5 mm je PCP vzduchovka tradičnej severoamerickej značky, ktorá vyniká kvalitným spracovaním a streľbou bez spätného rázu. Vďaka celkovej dĺžke 1080 mm a hmotnosti iba 2300 gramov je tento model vhodný pre dospelých, dorast aj deti.

Vzduchovka vhodná pre presnú streľbu na terč má hlaveň s dĺžkou 666 mm . Spúšťový mechanizmus pracuje v režime Single Action. Model Maximus je jednoranný. Diabolka sa vkladá priamo do lôžka a následne je ihlou zasúvaná do hlavne.

Zásobník stlačeného vzduchu , ktorému sa hovorí aj kartuša, má objem 135 kubických centimetrov . Maximálny plniaci tlak je 200 barov a aktuálny tlak je možné kontrolovať na manometri usadenom v spodnej časti predpažbia pred lúčikom.

Plnenie kartuše je možné vykonávať z väčšej fľaše alebo pumbou pre tlakovanie PCP vzduchoviek . Plniaci ventil je v prednej časti zbrane pod krytkou a je prispôsobený na použitie rýchlospojky, ale tá nie je súčasťou balenia. V prípade potreby je možné rýchlospojku objednať v sekcii doplnkový tovar pod týmto popisom. Na plnenie z fľaše je lepšie využiť hadicu s vlastným manometrom a poistným ventilom, pretože rozpájanie konektora a rýchlospojky je tak bezpečnejšie.

Crosman Benjamin Maximus má predpažbie aj pažbu z odolného plastu a vďaka zvolenému tvarovaniu veľmi dobre padne do rúk. Pažba nesie dva čapy, ktoré je možné využiť na upevnenie popruhu. Držanie zbrane je prirodzené a zároveň pevné pre pravákov aj ľavákov .

S mierením na terč pomáhajú svetlovodné mieridlá TruGlo so zelenou muškou a červeným hľadím. Na dodatočnú montáž kolimátora či puškohľadu je na valci vzduchovky 11 mm lišta.

Poistka proti náhodnému výstrelu je umiestnená na dobre prístupnom mieste v zadnej časti lúčika a je manuálne ovládaná prepínaním z pravej a ľavej strany.

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: olovené diabolo
Kapacita zásobníka: 1 diabolka
Pohon: PCP
Energia udávaná výrobcom: do 16 J
Úsťová rýchlosť: 250 m/s
Dĺžka hlavne: 666 mm
Celková dĺžka: 1080 mm
Hmotnosť: 2300 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchovka Benjamin Maximus kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Kartónová krabica

Dodatočné parametre

Kategória: Vzduchovky PCP
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: