Vzduchovka Evanix Hunting Master AR22 5,5 mm
Kód: EVAR2222Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zásobníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 202320100231 |
| Pracovní tlak: | 200 bar |
| Energie: | 53 J |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Hmotnost: | 3500 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 5,5 mm / .22 |
| Úsťová rychlost: | 299 m/s |
| Délka hlavně: | 650 mm |
| Celková délka: | 1050 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ne |
| Pojistka: | Ano |
| Regulátor tlaku: | Ano |
| Režim střelby: | Poloautomatická |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Montáž: | Ano na 22mm |
| Pohon: | PCP |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Položka bola vypredaná… | |
