Vzduchovka Evanix Hunting Master AR4 4,5 mm
Kód: HUNTINGMASAR4Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zásobníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 201820104770 |
| Kapacita kartuše: | 325 cm3 |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Hmotnost: | 3100 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 300 m/s |
| Energie: | 45 J |
| Délka hlavně: | 590 mm |
| Celková délka: | 970 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ne |
| Režim střelby: | Poloautomatická |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Položka bola vypredaná… | |
