Vzduchovka Evanix Hunting Master AR4K 4,5 mm
Kód: KHUNTINGMASAR4KPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zásobníky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 201820105487 |
| Kapacita kartuše: | 140 cm3 |
| Kapacita zásobníku: | 6 |
| Hmotnost: | 2600 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 240 m/s |
| Energie: | 16 J |
| Délka hlavně: | 510 mm |
| Celková délka: | 900 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ne |
| Režim střelby: | Poloautomatická |
| Materiál pažby: | Dřevo |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Položka bola vypredaná… | |
