Vzduchový revolver Smith&Wesson M29 3"

Kód: 5.8383
Značka: Umarex
€167,19 €138,17 bez DPH
✅ Skladom (9 ks)
Celokovová replika slávneho revolvera pre streľbu oceľovými BB brokmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Smith & Wesson M29 je špičkovou CO 2 replikou jedného z najvýkonnejších a vďaka hojnému účinkovaniu na striebornom plátne aj najpopulárnejších revolverov druhej polovice dvadsiateho storočia. Nemecká spoločnosť Umarex produkuje tento model pod licenciou svetoznámej severoamerickej značky Smith & Wesson.

Kvalitne spracovaný revolver s 3" hlavnou má celokovovú konštrukciu, ktorú dopĺňajú črienky z odolného plastu , imitujúce svojim vzhľadom drevo.

Realistický dojem zo streľby s týmto revolverom umocňuje šesťkomorový bubienok, do ktorého sa vkladajú repliky skutočných nábojov, ktoré sa plnia oceľovými BB brokmi . Vnútorný mechanizmus poháňa jedna 12gramová CO 2 bombička , ktorá sa po odklopení rúčky ukladá do priestoru v rukoväti a umožňuje podľa materiálov výrobcu vystreliť až okolo 160 rán.

Spúšťový mechanizmus zbrane môže pracovať v režime SA - Single Action , kedy sa ručne natiahne kohútik a následne stlačí spúšť alebo v režime DA - Double Action , v ktorom sa revolver natiahne stlačením spúšte a vystrelí po jej dotlačení do najneskoršej pozície.

Posuvný ovládač zaistenia bubienka na boku revolvera pracuje aj ako poistka proti náhodnému výstrelu . Pri jeho posunutí do zadnej pozície je zbraň zaistená.

Na hlavni a hornej časti rámu sú usadené mechanické mieridlá, ktoré tvoria pevná muška a výškovo aj stranovo nastaviteľné hľadí .

Smith & Wesson M29 vyniká skutočne kvalitným spracovaním svojich komponentov aj finálnou povrchovou úpravou. S ohľadom na strelivo v podobe BB oceľových brokov je vhodný predovšetkým pre deštruktívnu streľbu .

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: BB oceľové broky
Kapacita zásobníka: 6 rán
Pohon: 1x CO 2 bombička
Energia udávaná výrobcom: do 3,0 J
Úsťová rýchlosť: 120 m/s
Dĺžka hlavne: 76 mm
Celková dĺžka: 222 mm
Hmotnosť: 1010 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchový revolver Smith & Wesson M29 3" kalibru 4,5 mm
6x nábojnica Smith & Wesson M29 / 629
Návod so záručným listom
Zabalené v kartónovej krabici


Vzduchový revolver Smith & Wesson M29 3" kalibru 4,5 mm
6x nábojnica Smith & Wesson M29 / 629
Návod so záručným listom
Zabalené v kartónovej krabici

Dodatočné parametre

Kategória: Revolvery CO2
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: