Vzduchový samopal Crosman R1 Fallen Patriots Full Auto kalibru 4,5 mm BB oceľové broky

Kód: CFAR1FP
Extrémny výkon
Značka: Crosman
€285,84 €236,23 bez DPH
✅ Skladom (8 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Crosman R1 Fallen Patriots Full Auto kalibru 4,5 mm z produkcie tradičnej severoamerickej spoločnosti Crosman Corporation je CO2 samopal inšpirovaný zbraňami z rodiny útočných pušiek AR-15, ktorý svojím vzhľadom vzdáva hold Nadácii detí padlých patriotov (Children of Fallen Patriots Foundation). Táto limitovaná edícia sa od štandardného R1 odlišuje svojim farebným prevedením, kombinujúcim šedé telo s čiernou rukoväťou aj pažbou, červenou hlavnou aj ovládacími prvkami a modrým zásobníkom s logom nadácie.

Samopal má robustnú vnútornú kovovú konštrukciu, ktorú dopĺňajú povrchové diely z odolného plastu. Hladká kovová hlaveň je určená na streľbu BB oceľovými brokmi. Toto strelivo nie je vhodné na presnú streľbu na terč, ale je ideálne pre zábavnú deštruktívnu streľbu, napríklad na plechovky a pod.

V prípade tohto modelu je možné voliť medzi poloautomatickým režimom, kedy je pre každý výstrel potrebné stlačiť spúšť, alebo automatickým režimom, umožňujúcim vystrieľať celý zásobník jednoduchým držaním spúšte. Výrobca uvádza, že samopal má kadenciu až 1400 rán za minútu.

Samopal je vybavený systémom BlowBack. Ten rovnako ako u ostrých zbraní po stlačení spúšte zaistí pohyb záveru aj spätný ráz, ktorý zvyšuje realistický dojem zo streľby. Zároveň pripravuje zbraň na ďalší výstrel, keď zavedie brok do hlavne.

Vnútorný mechanizmus samopalu poháňa dve 12gramové CO2 bombičky, ktoré sa vkladajú do kovového rámu zásobníka. Tento rám je zároveň zásobníkom pre až 25 BB oceľových brokov kalibru 4,5 mm.

Komfort manipulácie a streľby zvyšuje posuvná pažba, ktorá má šesť polôh nastavenia.

Crosman R1 Fallen Patriots Full Auto má sklopné mieridlá s pevnou muškou a nastaviteľným plexi. Vedľa mieridiel potom disponuje aj dlhou 22 mm lištou na hornej strane tela zbrane, ktorú dopĺňajú tri kratšie 22 mm lišty na predpažbí. Všetky lišty je možné využiť na montáž príslušenstva od kolimátora cez puškohľad až po laser či baterku.

Vo výbave samopalu nechýba poistka proti náhodnému výstrelu, ktorej ovládanie v podobe otočnej páčky je umiestnené na ľavom boku zbrane nad rukoväťou. Táto páčka slúži aj na prepínanie medzi režimami streľby.

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: BB oceľové broky
Kapacita zásobníka: 25 rán
Pohon: 2x CO2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 3,0 J
Úsťová rýchlosť: 120 m/s
Celková dĺžka: 540 mm
Hmotnosť: 2750 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchový samopal Crosman R1 Fallen Patriots Full Auto kalibru 4,5 mm
Zásobník Crosman R1 kalibru 4,5 mm
Rýchloplnička zásobníka
Návod so záručným listom
Kartónová krabica

Dodatočné parametre

Kategória: Samopaly CO2
Kapacita zásobníku: 25
Hmotnost: 2750
Střelivo: Ocelové broky
Ráže: 4,5 mm / .177
Úsťová rychlost: 135 m/s
Energie: 3 J
Celková délka: 540 mm
Montážní lišta: Ano
Blowback: Ano
Má zásobník: Ano
Mířidla: Ne
Materiál pažby: Polymer
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Automatická
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: