AirSoft Pištoľ Beretta M92 Metal Slide ASG

Kód: 2.5161
Značka: Beretta
€35,48 €29,32 bez DPH
✅ Skladom (45 ks)
Populárna replika M92

Detailné informácie

Podrobný popis

Pištoľ M92 je používaná armádou, políciou a špeciálnymi jednotkami po celom svete. Talianska firma Beretta prichádza na trh s replikou tejto zbrane. Táto neuveriteľne realistická verzia s pružinovým pohonom je ideálnou voľbou pre zberateľov zbraní.

Konštrukcia pištole sa skladá z odolného polyméru v čiernom prevedení, iba niektoré vnútorné časti zbrane a hlaveň sú vyrobené z kovu.

Zbraň je manuálna a je teda nutné pred každým výstrelom nátiahnuť záver, ktorý stlačí pružinu spolu s piestom. Potom stačí iba stlačiť spúšť a vytvorený tlak vyženie guľôčku z hlavne.

Zásobník pojme 12 guličiek typu BB 6mm . Odporúčaná gramáž je do 0,20 g. Úsťová rýchlosť sa pohybuje okolo 220 fps. Hmotnosť zbrane je 525 g. Energia dosahuje do 5 J.

Pištoľ M9 disponuje bezpečnostnou poistkou proti nekontrolovanému výstrelu v podobe prepínača, ktorý sa nachádza nad spúšťou. (písmeno S-zaistené, písmeno F – odistené)

Táto zbraň využíva spúšťový mechanizmus Single Action - To znamená, že pred každým výstrelom musí byť ručne napnutý bicí mechanizmus.


  • Beretta M92 FS Metal Slide
  • Zásobník Beretta M92 FS
  • Návod so záručným listom
  • Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Manuálna airsoft pištoľ
Záruka: 2 roky
Princip funkce: Manuální
Reálné ražení: Ano
Kapacita zásobníku: 12
Replika zbraně: Beretta
Hmotnost: 525
Ráže: 6 mm / .236
Celková délka: 216 mm
Materiál těla: Kombinace kov a plast
Režim střelby: Přebíjení
Hop Up: Ano
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: