Airsoft pištoľ Glock 19 AGCO2

Kód: 2.6418
Značka: Glock
€110,32 €91,17 bez DPH
✅ Skladom (19 ks)
Podarená a kvalitná pištoľ v airsoftovom prevedení

Detailné informácie

Podrobný popis

Autentická replika populárneho Glocku je od nemeckej firmy UMAREX, ktorá je známa svojim precíznym spracovaním svojich produktov a kvalitou výroby.

Konštrukcia je tvorená zo špičkových materiálov v čiernom prevedení. Rovnako ako originál, hlaveň a záver sa skladajú z kovu a spodný rám je z odolného polyméru, tým je zaistená nižšia váha zbrane a to používatelia určite ocenia pri manipulácii so zbraňou. Nechýba ani ergonomická rukoväť s drážkami pre prsty, ktorá je pokrytá protišmykovou štruktúrou.

K funkcii systému pištole slúži CO2 bombička s gramážou 12g , ktorá sa musí vložiť do rukoväte a utiahnuť imbusovým kľúčom. Do zásobníka zbrane sa vkladá 11 plastových guličiek typu BB 6mm. Odporúčame používať kvalitné strelivo s gramážou do 0,25 g .   Energia dosahuje do 2 J a úsťová rýchlosť sa približuje 460 fps. Hmotnosť zbrane je 717 g.

Táto zbraň využíva spúšťový mechanizmus Double Action Only – prednosťou je jednoduchšia manipulácia a vyššia bezpečnosť, umožňuje bez nutnosti naťahovania vystreliť jednoduchým opakovaním stiknustnej spúšte.

Táto poloautomatická pištoľ je vybavená poistkou proti náhlemu výstrelu , ktorá je známa u Glock zbraní a nájdeme ju na jazýčku spúšte.

Pod hlavnou sa nachádza 22 mm montážna lišta , vďaka ktorej je možné zbraň vybaviť radom taktických doplnkov (napr. laser, svietidlo..).


Airsoft pištoľ Glock 19 AGCO2
Zásobník Glock 19
Návod so záručným listom
Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: CO2 airsoft pištole
Záruka: 2 roky
Reálné ražení: Ano
Princip funkce: CO2
Replika zbraně: Glock
Kapacita zásobníku: 11
Hmotnost: 717
Ráže: 6 mm / .236
Celková délka: 186 mm
Blowback: Ne
Materiál těla: Polymer
Režim střelby: Semi - Auto
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: