Airsoft Pištoľ H&K P30 AEG

Kód: 2.5594
€51,01 €42,16 bez DPH
✅ Skladom (57 ks)
Elektrická airsoftová napodobenina slávnej pištole Heckler&

Detailné informácie

Podrobný popis

Autentická replika P30 od firmy UMAREX v licencii od Heckler&Koch . Svojou konštrukciou sa prakticky nelíši od jej predlohy ostrej zbrane P30.

Pištoľ je vyrobená z odolného polyméru v čiernej farbe. Nechýba ani ergonomická rukoväť. Na pištoli je uvedené originálne logo výrobcu.

Elektrický systém pohonu kombinuje mechanizmus elektrického motorčeka, ktorý stláča pružinu a dochádza tak k natiahnutiu piestu. Ten sa po stlačení spúšte uvoľní a tŕň vyženie z hlavne strelivo.

Pištoľ je napájaná 4 ks batériami typu AAA (1,5V), ktoré sú umiestnené v rukoväti zbrane. Batérie nie sú súčasťou balenia.

Do zásobníka zbrane sa vkladá 16 plastových guličiek typu BB 6mm. Odporúčame používať kvalitné strelivo s gramážou do 0,20 g .   Energia dosahuje do 5 J a úsťová rýchlosť sa približuje 180 fps. Hmotnosť zbrane je 287 g.

Zbraň má možnosť zmeniť režim streľby, v prednej pozícii - semi auto, v zadnej pozícii - full auto.

Výrobca nezabudol ani na poistku proti nechcenému výstrelu , ktorá sa nachádza na rukoväti.

Pištoľ H&K P30 disponuje známym systémom Hop-Up (výrobca označuje Shoot up), ktorý guličke pri výstrele dodá spätnú rotáciu a dochádza tak dočasnému prekonaniu zemskej gravitácie vďaka obtekaniu vzduchu okolo guličky. Hop-Up nie je možné regulovať.

Pištoľ je vybavená systémom Blowback . Mechanizmus verne napodobňuje pohyb záveru zbrane pri výstrele a užívateľovi umožňuje cítiť aj spätný ráz.

Zbraň disponuje 22 mm montážnou lištou , vďaka ktorej je možné zbraň vybaviť radom taktických doplnkov (napr. laser, svietidlo..). Nachádza sa pod hlavnou.

Táto zbraň využíva spúšťový mechanizmus Single Action - To znamená, že pred každým výstrelom musí byť ručne napnutý bicí mechanizmus.


  • Airsoft Pištoľ Heckler&Koch P30
  • Zásobník Heckler&Koch P30
  • Návod so záručným listom
  • Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrické airsoft pištole
Záruka: 2 roky
Kapacita zásobníku: 16
Replika zbraně: Heckler Koch
Hmotnost: 287
Ráže: 6 mm / .236
Celková délka: 180 mm
Blowback: Ano
Režim střelby: Semi - Auto / Full - Auto
Druh baterie: 4x AAA
Barva: Černá
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: