Airsoft Pištoľ Walther PPQ M2 GAS

Kód: 2.5966
Značka: Walther
€157,46 €130,13 bez DPH
✅ Skladom (2 ks)
Krásna replika s Blowblack systémom

Detailné informácie

Podrobný popis

Fantastická replika Walther PPQ M2 prináša na trh nemecká firma UMAREX v licencii od Walther.

Konštrukcia je tvorená kvalitným kovom a odolným polymérom v čiernom prevedení. Na pištoli je uvedené licenčné označenie Walther. Nechýba ani protišmyková rukoväť s drážkami pre prsty. Zbraň je vhodná pre ľavákov aj pravákov vďaka obojstrannej páčke spúšte záveru.

Zbrane využíva typ pohonu GreenGas, ktorý je postavený na základe kvapalného propánu s prímesou. Mechanizmus je totožný s CO2 systémom, len doplnenie plynu neprebieha výmenou novej bombičky, ale opakovaným doplnkovým plynom priamo do zásobníka cez fľašu, ktorú je možné tiež dokúpiť. Systém je tak ekonomickejší a silnejší.

Do zásobníka zbrane sa vkladá 22 plastových guličiek typu BB 6mm. Odporúčame používať kvalitné strelivo s gramážou do 0,20 g .   Energia dosahuje do 1J a úsťová rýchlosť sa približuje 110 m/s. Hmotnosť zbrane je 630 g. Zásobník GreenGas vystačí približne na 60 výstrelov.

Táto zbraň využíva spúšťový mechanizmus Double Action Only – prednosťou je jednoduchšia manipulácia a vyššia bezpečnosť, umožňuje bez nutnosti naťahovania vystreliť jednoduchým opakovaním stiknustnej spúšte.

Pištoľ je vybavená poistkou proti náhlemu výstrelu , ktorú nájdeme na jazýčku spúšte.

U zbrane nechýba aj známy systém Blowback . Mechanizmus verne napodobňuje pohyb záveru zbrane pri výstrele a používateľovi umožňuje cítiť aj spätný ráz.

Pištoľ Walther PPQ M2 disponuje známym systémom Hop-Up (výrobca označuje Shoot up), ktorý guličke pri výstrele dodá spätnú rotáciu a dochádza tak dočasnému prekonaniu zemskej gravitácie vďaka obtekaniu vzduchu okolo guličky. Hop-Up je možné regulovať.

Pod hlavnou sa nachádza 22 mm montážna lišta , vďaka ktorej je možné zbraň vybaviť radom taktických doplnkov (napr. laser, svietidlo..)


  • Walther PPQ M2
  • Zásobník PPQ M2
  • Návod so záručným listom
  • Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: GAS airsoft pištole
Záruka: 2 roky
Reálné ražení: Ano
Princip funkce: Plynová
Kapacita zásobníku: 22
Replika zbraně: Walther
Hmotnost: 630
Ráže: 6 mm / .236
Celková délka: 180 mm
Blowback: Ano
Materiál těla: Kombinace kov a plast
Režim střelby: Semi - Auto
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: