Airsoft Revolver Elite Force H8R AGCO2

Kód: 2.6446
Značka: Umarex
€62,87 €51,96 bez DPH
✅ Skladom (24 ks)
Vynikajúci airsoftový revolver s dvoma RIS lištami

Detailné informácie

Podrobný popis

Revolver H8R Gen2 v airsoftovom prevedení prináša na trh firma Elite Force, ktorá je značkou spoločnosti UMAREX , ktorá vytvára svet dobrodružstva pre športových hráčov, rekreačných strelcov a lovcov. Jej vysoko vykonané a kvalitné modely airsoftov umožňujú tréning vo vysoko realistických podmienkach. Eliste Force je jednou z mála spoločností, ktorej materská spoločnosť (UMAREX) získala práva a povolenia od skutočných výrobcov strelných zbraní reprodukovať ich pištole a pušky v airsoftovej podobe.

Konštrukcia revolveru bola vyrobená z ľahkého a odolného polyméru v čiernej farbe, čo výrazne prispieva k nižšej hmotnosti zbrane. Základný rám, hlaveň je však z kovu.

K funkcii systému pištole slúži CO2 bombička s gramážou 12g , ktorá sa vkladá do zásobníka. Súčasťou balenia sú 3ks zásobníkov, kam sa vkladá 10 nábojov typu BB 6mm. Energia dosahuje do 1 J. Hmotnosť zbrane je 689 g. Úsťová rýchlosť sa pohybuje okolo 340 fps.

Revolver umožňuje strieľať v režime Single Action alebo Double Action.

Double Action Only – prednosťou je jednoduchšia manipulácia a vyššia bezpečnosť, umožňuje bez nutnosti naťahovania vystreliť jednoduchým opakovaním stiknustnej spúšte.

Single Action - To znamená, že pred každým výstrelom musí byť ručne napnutý bicí mechanizmus.

Revolver je vybavený dvoma 22mm RIS lištami. Jedna sa nachádza na zadnej strane zbrane na montáž napr. kolimátora či ďalších mieridiel. Druhá lišta je umiestnená pod hlavnou pre montáž napr. lasera či svietidla.

Revolver H8R Gen2 disponuje známym systémom Hop-Up (výrobca označuje Shoot up), ktorý guličke pri výstrele dodá spätnú rotáciu a dochádza tak dočasnému prekonaniu zemskej gravitácie vďaka obtekaniu vzduchu okolo guličky. Hop-Up je možné regulovať.

Výrobca nezabudol ani na bezpečnosť a poistku proti nežiaducemu výstrelu, ktorá sa nachádza za kohútikom.


  • Elite Force R8H
  • 3ks zásobníka R8H pre plastové BB 6mm
  • Návod so záručným listom
  • Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Revolvery airsoft
Záruka: 2 roky
Princip funkce: CO2
Kapacita zásobníku: 10
Hmotnost: 689
Ráže: 6 mm / .236
Úsťová rychlost: 120 m/s
Celková délka: 260 mm
Materiál těla: Kov
Režim střelby: Semi - Auto
Hop Up: Ano
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: