Kuša Beast Hunter Accelerator 410+ 185 lb black
Kód: BH068BPodrobný popis
Beast Hunter Accelerator 410+ 185 lb v čiernom prevedení je moderná kuša, ktorá popri svojom dizajne priťahuje pozornosť aj svojimi výkonmi. Súčasťou balenia je okrem iného kušohľad 4x32, sklopné predné madlo, držiak šípov, popruh cez rameno a naťahovák tetivy.
Základom modelu Accelerator 410+ je robustný rám, ktorý okrem iného nesie ergonomicky prepracovanú pištoľovú rukoväť a posuvnú pažbu v HI-TECH dizajne z odolného polyméru. Komfortné a zároveň pevné držanie kuše umožňuje aj nastaviteľné a sklopné madlo, ktoré sa montuje na lištu predpažbia kuše. Bezpečnosť streľby zvyšuje chránič prstov na predpažbie kuše.
Lučisko s ramenami z kompozitných materiálov s rozpätím iba 330 mm v napnutom stave a napínacou silou 185 lb (84 kg) dokáže šípu udeliť rýchlosť okolo 410 fps (125 m/s), čo je 450 km/h. Štandardom pre tento model sú tlmiče kmitov tetivy, ktoré znižujú hlučnosť streľby a predlžujú životnosť tetivy. Na prednej časti kuše je nášľap pre nohu, ktorý uľahčuje naťahovanie tetivy. Kuša je dodávaná s trojicou 20" šípov.
Štandardom je poistka proti nechcenému výstrelu. Odistenie tejto poistky by mal strelec vykonávať až po zamierení na cieľ.
Kuša je dodávaná s kušohľadom 4x32. Ten sa usadzuje na montážnu lištu.
Upozorňujeme, že kuša nie je hračka, ale zbraň a nesmie sa s ňou strieľať naprázdno!
Parametre:
Napínacia sila: 185 lb (84 kg)
Rýchlosť šípu: 410 fps (125 m/s)
Celková dĺžka: 902 mm až 965 mm
Celková šírka 445 mm
Rozpätie lučiska: 330 mm v napnutom stave
Hmotnosť: 3680 gramov
Obsah balenia:
Kuša Beast Hunter Accelerator 410+ 185 lb black
Kušohľad 4x32
Sklopné predné madlo
Naťahovák tetivy
Držiak šípov
3 ks šíp 20"
Popruh cez rameno
Tuk na tetive
Návod so záručným listom
Kartónová krabica
Dodatočné parametre
| Kategória: | Kuše kladkové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 201820105576 |
| Hmotnost: | 3680 |
| Celková délka: | 965 mm |
| Pojistka: | Ano |
| Min. napínací síla: | 185 lb |
| Rozpětí lučiště: | 330 mm |
| Rychlost šípu: | 125 m/s |
| Barva: | Černá |
| Záruka: | 24 měsíců |
