Pištoľ Umarex T4E HDP 50 7,5J

Kód: 2.4765
Značka: Umarex
€90,30 €74,63 bez DPH
Nie je skladom
Položka bola vypredaná…
Moderná pištoľ pre sebaobranu aj zábavnú streľbu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E HDP 50 7,5J z produkcie nemeckej spoločnosti Umarex je pištoľ, ktorá je navrhnutá priamo pre sebaobranu a ochranu majetku, ale je možné ju využívať aj na výcvikové účely alebo zábavnú streľbu na plechovky či terče.

Základom pištole je rám z kovovej zliatiny , ktorý je potiahnutý odolným plastom. Výsledkom tohto riešenia je priaznivá celková hmotnosť 682 gramov. Spúšť pracuje v režime DAO - Double Action Only , čo znamená, že po jej stlačení dôjde k natiahnutiu zbrane aj samotnému výstrelu. To je ideálne pre rýchlu reakciu nielen pri sebaobrane.

Vnútorný mechanizmus pištole poháňa jedna 12gramová CO 2 bombička , ktorá sa vkladá priamo do rukoväte a umožňuje vystreliť okolo 18 rán . Pre toto prevedenie pištole uvádza výrobca, že strelivo dosahuje po výstrele úsťovej rýchlosti 110 m/sa energie 7,5 joulu . Bombička nie je pri usadení do zbrane prepichnutá, ale iba zaistená a prepichuje sa až tesne pred samotnou streľbou zatlačením jej skrutkovacieho uzáveru do rukoväte. Vďaka tomu môže byť pištoľ neustále v pohotovosti a pritom v nej nedochádza k opotrebovávaniu tesnení a ďalších vnútorných častí tlakom plynu z bombičky.

Pištoľ pojme 6 kusov streliva kalibru .50 (12,7 mm) , ktoré sa vkladá do komory pod hlavnou. Strelivo pre zbrane T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek . Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Bezpečnostná poistka proti náhodnému výstrelu je integrovaná v spúšti a jedná sa o tzv. jazýčkovú poistku. Strelec musí stlačiť spúšť cez celú jej šírku, aby došlo k výstrelu.

Na hornej časti záveru sú usadené mechanické mieridlá, ktoré tvoria pevná svetlovodná muška a hľadia . Na ráme pred lúčikom je 22 mm montážna lišta pre laser, svietidlo či iné taktické príslušenstvo.

Parametre:
Raže: .50
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 6 nábojov
Pohon: 1x CO 2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 7,5 J
Úsťová rýchlosť: 110 m/s
Dĺžka hlavne: 108 mm
Celková dĺžka: 213 mm
Hmotnosť: 682 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Pištoľ Umarex T4E HDP 50 7,5J
Imbusový kľúč
Návod so záručným listom
Kartónová krabička


Pištoľ Umarex T4E HDP 50 7,5J
Imbusový kľúč
Návod so záručným listom
Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane T4E
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 682
Kapacita zásobníku: 6
Kalibr: cal .50
Úsťová rychlost: 110 m/s
Energie: 7.5 J
Celková délka: 213 mm
Pojistka: Ano
Montáž: Ano na 22mm
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Poloautomatická
Střenky: Polymer
Typ spouště: Double Action Only
Barva: Černá
Záruka: 24 měsíců
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: