Pištoľ Umarex T4E Smith&Wesson M&P9c M2.0

Kód: 2.4767
Značka: Umarex
€267,96 €221,45 bez DPH
✅ Skladom (58 ks)
Perfektná replika služobnej pištole na streľbu gumovými projektilmi!

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E Smith & Wesson M&P9 M2.0 predstavuje vernú repliku služobného typu, čo naznačuje aj skratka M&P, ktorá znamená Military & Police. Tento model je možné využívať na výcvik pred použitím ostrej zbrane a samozrejme môže veľmi dobre poslúžiť aj na sebaobranu alebo ochranu majetku a je možné ju využívať na zábavnú streľbu na plechovky či terče.

Základom pištole je rám z odolného polyméru , ktorý dopĺňa záver z kovovej zliatiny . Precízna konštrukcia nesie jasné znaky nemeckej kvality. Dôraz je pri tomto modeli kladený na rozmiestnenie ovládacích prvkov, ktoré je identické ako pri ostrej pištole značky Smith & Wesson.

Spúšťový mechanizmus pracuje v režime SA - Single Action a pred prvým výstrelom je nutné natiahnuť záver zbrane dozadu, aby došlo k natiahnutiu bicieho mechanizmu. Spúšť má vďaka tomu hladší a presnejší chod. Systém BlowBack potom po prvom výstrele už automaticky pripravuje zbraň na ďalšiu streľbu , keď ju nabije a natiahne.

Vnútorný mechanizmus pištole poháňa jedna 12gramová CO 2 bombička , ktorá sa vkladá do zadnej časti rámu zásobníka v rukoväti a umožňuje vystreliť okolo 40 rán. Zásobník pojme 8 kusov streliva a pištole umožňuje streľbu štandardnými gumovými, pepřovými alebo prachovými či paintballovými projektilmi kalibru .43 (10,9 mm).

Strelivo pre zbrane T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek . Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Bezpečnostná poistka proti náhodnému výstrelu je integrovaná v spúšti a jedná sa o tzv. jazýčkovú poistku. Strelec musí stlačiť spúšť cez celú jej šírku, aby došlo k výstrelu.

Na hornej časti záveru sú usadené mechanické mieridlá so zvýraznenými svetlými bodmi pre uľahčenie mierenia nielen za zhoršených svetelných podmienok. Na ráme pred lúčikom je 22 mm montážna lišta pre laser, svietidlo či iné taktické príslušenstvo.

Parametre:
Raže: .43
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 8 nábojov
Pohon: 1x CO 2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 7,5 J
Úsťová rýchlosť: 110 m/s
Dĺžka hlavne: 106 mm
Celková dĺžka: 180 mm
Hmotnosť: 763 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Pištoľ Umarex T4E Smith & Wesson M&P9 M2.0
Zásobník Umarex T4E Smith & Wesson M&P M2.0
Čistiaca šnúra
Návod so záručným listom
Plastový kufrík


Pištoľ Umarex T4E Smith & Wesson M&P9 M2.0
Zásobník Umarex T4E Smith & Wesson M&P M2.0
Čistiaca šnúra
Návod so záručným listom
Plastový kufrík

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane T4E
Záruka: 2 roky
Kapacita zásobníku: 8
Replika zbraně: Smith Wesson
Hmotnost: 765
Kalibr: cal .43
Úsťová rychlost: 110 m/s
Energie: 5 J
Celková délka: 185 mm
Blowback: Ano
Pojistka: Ano
Montáž: Ano na 22mm
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Poloautomatická
Střenky: Polymer
Typ spouště: Single Action
Barva: Černá
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: