Pištoľ Borner PDW50 14J

Kód: 8.2097
€94,24 €77,88 bez DPH
✅ Skladom (>100 ks)
Sebaobranná ľahká pištoľ Borner T4E PDW50 50 14J

Detailné informácie

Podrobný popis

Obranná pištoľ RAM (Real Action Markers) v kalibru .50 (12,6mm) so spúšťovým mechanizmom DAO (Double Action Only). DAO systém pre užívateľov znamená, že na výstrel stačí iba a jednoducho stlačiť spúšť.

Pištoľ zaujme hlavne nízkou hmotnosťou, pohodlným a pevným držaním. Pažbička, je na stranách av zadnej časti zdrsnená. Hľadia s muškou sú farebne zvýraznené a veľmi dobre sa tak pištoľou mieria. Hlavným materiálom je umelá hmota na oceľovej konštrukcii.

Vzhľadom k tomu, že má PDW50 rozmery blízkej palnej zbrani, je možné využiť na nosenie v opaskovom puzdre napr. DASTA 203-1, ktoré ponúkame v doplnkovom tovare nižšie.

Záver je pevný a okrem spúšte je funkčným dielom na pištoli aj napružený podávač guličiek. Podávač je možné pri plnení zásobníka zaistiť pootočením do vybrania v ráme blízko ústia hlavne. Guličky sa vkladajú zo spodnej strany pri 22mm lište na príslušenstvo. Kapacita zásobníka je šesť guličiek.

Veľkým bonusom je prítomnosť rýchlo-narážacieho mechanizmu bombičky CO2. Tesnenie nie je preto v čase pred streľbou zbytočne poškodzované pôsobením CO2. Je skvelé, že výrobca zbraň touto súčiastkou vybavil.

S narazením bombičky CO2 súvisí výstražník za zadným čelom záveru, ktorý sa pri natlakovaní pištole vysunie.

DAO spúšť je na jazýčku podobne ako Glock vybavená plastovou poistkou.

Pištoľ je možné využiť aj na zábavnú streľbu, zvlášť s polymérovými guličkami. Na obranné účely sa skôr hodia tvrdé guličky (Steel, Performance), alebo guličky s dráždivou látkou (Defence Pepper), ktoré ponúkame aj v doplnkovom tovare nižšie.

Parametre:
Výrobca: BornerVesta logo
Typ zbrane: T4E/RAM
Raže: .50 (12.6mm)
Pohon: 1x CO2 bombička 12 gramov
Kapacita zásobníka: 6 guličiek
Energia: 14J
Úsťová rýchlosť: cca 145m/s
Dĺžka 219mm
Hmotnosť: 675g
Spúšťový mechanizmus: DAO Double Action Only)
Kategória zbrane: D (voľnopredajné)

Obsah balenia:
Pištoľ Borner PDW50 14J
Návod so záručným listom
Imbus kľúč
Kartónová krabica

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: