Vzduchová pištoľ Glock 19X blow-back

Kód: 5.8367
Značka: Umarex
€157,33 €130,02 bez DPH
Nie je skladom
Položka bola vypredaná…
Kvalitná replika populárnej rakúskej pištole s funkciou BlowBack!

Detailné informácie

Podrobný popis

Glock 19X BlowBack kalibru 4,5 mm je vernou CO 2 replikou rovnomennej ostrej pištole, ktorú nemecká spoločnosť Umarex produkuje pod licenciou rakúskej značky Glock. Všetky ovládacie prvky a označenia zodpovedajú originálu, ktorému sa táto pištoľ približuje aj svojou hmotnosťou.

Kvalitne spracovaná pištoľ má rám z odolného polyméru , ktorý nesie záver z kovu , z ktorého sú aj časti vnútorného mechanizmu. Hladká kovová hlaveň je určená pre streľbu BB oceľovými brokmi . Toto strelivo nie je vhodné na presnú streľbu na terč, ale je ideálne pre zábavnú deštruktívnu streľbu, napríklad na plechovky a pod.

Spúšť pracuje v režime DA - Double Action , čo znamená, že po jej stlačení dôjde k natiahnutiu zbrane a po dotlačení aj k samotnému výstrelu. Systém BlowBack s každým výstrelom pripraví zbraň na ďalšiu streľbu, keď ju nabije a natiahne. Tento systém navyše zvyšuje vďaka silnému spätnému rázu realitu streľby.

Vnútorný mechanizmus pištole poháňa jedna 12gramová CO 2 bombička , ktorá sa vkladá do rámu zásobníka a podľa materiálov výrobca umožní okolo 60 výstrelov. Kapacita zásobníka je až 18 BB oceľových brokov kalibru 4,5 mm .

Na hornej časti záveru sú usadené mechanické mieridlá so zvýraznenými svetlými bodmi pre uľahčenie mierenia nielen za zhoršených svetelných podmienok. Na ráme pred lúčikom je 22 mm montážna lišta pre laser, svietidlo či iné taktické príslušenstvo.

Pištoľ má dve poistky proti náhodnému výstrelu . Prvý z nich je na spodnej strane rámu pred lúčikom v podobe prepínača s ovládaním vpred a vzad. Druhá je tzv. jazýčková poistka priamo na spúšti, čo je riešenie, ktoré využívajú pištole Glock.

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: BB oceľové broky
Kapacita zásobníka: 18 rán
Pohon: 1x CO 2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 3,0 J
Úsťová rýchlosť: 110 m/s
Dĺžka hlavne: 85,5 mm
Celková dĺžka: 190 mm
Hmotnosť: 660 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchová pištoľ Umarex Glock 19X BlowBack kalibru 4,5 mm
Zásobník Umarex Glock 19X BlowBack kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Kartónová krabička


Vzduchová pištoľ Umarex Glock 19X BlowBack kalibru 4,5 mm
Zásobník Umarex Glock 19X BlowBack kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Kartónová krabička

Dodatočné parametre

Kategória: Pištoľ CO2
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: