Vzduchovka Browning X-Blade II GP cal.5,5mm FP

Kód: 2.4362
Značka: Umarex
€188,88 €156,10 bez DPH
✅ Skladom (11 ks)
Kvalitná zbraň od spoločnosti Umarex s extrémnymi výkonmi!

Detailné informácie

Podrobný popis

Browning X-Blade II GP kalibru 5,5 mm predstavuje modernú jednorannú vzduchovku, ktorú produkuje nemecká spoločnosť Umarex v licencii americkej značky Browning, čo napokon potvrdzuje aj samotné označenie zbrane určené predovšetkým pre športových a rekreačných strelcov.

Vzduchovka s energiou 24 joulov a úsťovou rýchlosťou 232 m/s sa radí do kategórie FULL POWER . Atraktívna a kvalitne spracovaná zbraň vedľa svojich výkonov zaujme aj konštrukciou, využívajúcou kombinovaný zlamovací systém pohonu s plynovým piestom s označením GP . Ten dodáva konštantnejšiu energiu, čo sa veľmi priaznivo prejavuje v presnosti streľby.

Drážkovaná hlaveň kalibru 5,5 mm s dĺžkou 445 mm zvyšuje presnosť streľby. Vzduchovka nemá štandardnú pružinu , ale namiesto nej je použitý plynový piest , ktorý je pri klasickom zlomení hlavne stlačený a následne zachytený spúšťovým mechanizmom. Po stlačení spúšte je piest hnaný vpred a vytvára tlak , ktorý ženie strelivo z hlavne von.

Kompletný mechanický systém vzduchovky je usadený do čiernej polymérovej pažby s výrazným profilovaním na rukoväti a predpažbí. Držanie zbrane je vďaka tomu prirodzené a príjemné . Pažba aj predpažbie sú vďaka svojmu prevedeniu vhodné pre pravákov aj ľavákov .

Model X-Blade je štandardne osadený svetlovodnými mieridlami TruGlo s výškovo aj stranovo nastaviteľným hľadím , ktoré možno jednoducho demontovať a nahradiť kolimátorom či puškohľadom. Na montáž optiky a iných doplnkov disponuje puška klasickými 11mm drážkami.

Dôležitým prvkom vo výbave vzduchovky je automatická poistka proti náhodnému výstrelu po natiahnutí vzduchovky. Pred každým výstrelom je teda nutné ju manuálne odistiť.

Parametre:
Raže: 5,5 mm
Strelivo: olovené diabolo
Kapacita zásobníka: 1 náboj
Pohon: piest
Energia udávaná výrobcom: do 24 J
Úsťová rýchlosť: 232 m/s
Dĺžka hlavne: 445 mm
Celková dĺžka: 1100 mm
Hmotnosť: 3500 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchovka Browning X-Blade II GP kalibru 5,5 mm FP
Návod so záručným listom
Zabalené v kartónovej krabici

 

Dodatočné parametre

Kategória: Vzduchovky pružinové
Typ nátahu: Zlamovací
Hmotnost: 3500
Střelivo: Diabolky
Ráže: 5,5 mm / .22
Úsťová rychlost: 240 m/s
Energie: 24 J
Délka hlavně: 445 mm
Celková délka: 1100 mm
Montážní lišta: Ano
Mířidla: Ano
Materiál pažby: Polymer
Pohon: Píst
Režim střelby: Přebíjení
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: