Vzduchovka Daisy Buck 105 4,5mm

Kód: 47008
€46,92 €38,78 bez DPH
✅ Skladom (13 ks)
Streľba v štýle pušiek Winchester s prebíjaním pákou. Zásobník na 400 brokov!

Detailné informácie

Podrobný popis

Daisy Buck 105 kalibru 4,5 mm je tradičným produktom americkej spoločnosti Daisy. Medzi prednosti tohto modelu patrí okrem iného kvalitná celokovová konštrukcia a drevená pažba s gravírovaním na lícnici .

Nabíjanie vzduchovky Buck 105 vychádza zo systému pušiek Winchester . Pri natiahnutí prebíjacej páky, kryjúcej spúšť, dopredu dôjde k nabitiu vzduchovky a po stlačení spúšte potom k výstrelu. Systém spúšte je Single Action a spúšť pracuje až po natiahnutí prebíjacej páky.

Hladká hlaveň je pripravená na použitie deštruktívneho streliva v podobe oceľových brokov kalibru 4,5 mm . Zásobník v prednej časti hlavne ohromuje svojou kapacitou, pretože je schopný pojať až 400 brokov . Výrobca zdôrazňuje , že strelivo musí byť oceľové , pretože pri použití olovených brokov dochádza k upchatiu zbrane!

Mierenie na terč uľahčujú klasické kovové mieridlá s pevnou muškou a hľadím .

Poistka proti náhodnému výstrelu je umiestnená v lúčiku za spúšťou v podobe manuálneho prepínača s polohami odistené a zaistené.

Kompaktná vzduchovka, ktorá sa svojím vzhľadom aj spôsobom prebíjania približuje slávnym puškam Winchester, je nielen svojim výrobcom doporučovaná ako ideálna pre výučbu bezpečnosti zaobchádzania so zbraňou a streľby . Na tieto účely ju predurčuje nízka hmotnosť , poistka proti náhodnému výstrelu a predovšetkým jej relatívne nízka úsťová rýchlosť 85 m/s .

Spoločnosť Daisy prezentuje model Buck 105 kalibru 4,5 mm ako zbraň s ktorou môžu strieľať aj deti, ale vždy pod dohľadom dospelého . Dôvodom je zaistenie bezpečnosti streľby, a tiež môže byť potrebná pomoc pri naťahovaní vzduchovky pred výstrelom.

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: oceľové broky
Kapacita zásobníka: 400 nábojov
Energia udávaná výrobcom: do 7,5 J
Úsťová rýchlosť: 85 m/s
Celková dĺžka: 750 mm
Hmotnosť: 725 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchovka Daisy Buck 105 kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Zabalené v kartónovej krabici


Vzduchovka Daisy Buck 105 kalibru 4,5 mm
Návod so záručným listom
Zabalené v kartónovej krabici

Dodatočné parametre

Kategória: Vzduchovky pre mladších
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: