Vzduchovka SPA Artemis CR600W cal.4,5mm
Kód: CR600W45Súvisiaci tovar
Diabolky španielskej výroby vhodné najmä na hobby streľbu.
Pozlátené diabolky s vysokým výkonom od španielskej spoločnosti Gamo.
Diabolky s nadštandardnou dĺžkou a hmotnosťou od španielskej spoločnosti Gamo
>Diabolky od českej spoločnosti JSB vhodné najmä pre veľmi výkonné vzduchové zbrane
Najľahšie diabolky s polguľatou hlavou od českej spoločnosti JSB
Ručne triedené veľmi presné strelivo vhodné na streľbu na terč
Súťažné diabolky od spoločnosti JSB
Najkvalitnejšie české diabolky pre tie najvýkonnejšie vzduchové zbrane od spoločnosti JSB.
Špeciálne diabolky pre vzduchové zbrane s polymérovou špičkou
Kvalitné a presné diabolky cal. 4,51 mm
Presné diabolky od firmy JSB sú zárukou kvality!
Presné diabolky českej výroby
Diabolky cal. 4.49 mm vhodné pre terčovú streľbu
NAJKVALITNEJŠIE ČESKÉ DIABOLKY PRE SÚŤAŽNÚ STREĽBU Z PISTOLÍ
Testovacia sada olovených diaboliek pre Vašu vzduchovú pištoľ
Diabolky Umarex Intruder sú záruka kvality a presnosti
Podrobný popis
SPA Artemis CR600W cal. 4,5 mm od čínskej spoločnosti Shaoxing Snowpeak Sports Equipment konštrukčne napodobňuje modely americkej značky Crosman. K prednostiam tejto vzduchovky patrí kvalitné spracovanie, pomerne nízka hmotnosť a priaznivá cena.
Pohon vzduchovky značky SPA zaisťuje jedna 12gramová bombička CO 2 . Špecialitou tu však je to, že do tlakového puzdra sa ukladajú rovno tri bombičky a dve sú teda náhradné. Po vystrieľaní prvej bombičky stačí zmeniť ich poradie.
Vzduchovka má kvalitne drážkovanú hlaveň s dĺžkou 450 mm . Pri nabíjaní je možné vkladať diabolky jednotlivo alebo je možné využiť dodávaný zásobník na deväť diaboliek . Výmena je veľmi jednoduchá. Stačí do strany vysunúť pôvodný jednoranný adaptér a zameniť ho za zásobník.
Hlaveň nesie pevnú mušku a nastaviteľné plexi , ktoré je možné ľahko zložiť a do pripravenej 11mm drážky usadiť iný zameriavací prvok ako je kolimátor či puškohľad.
Štandardom pre model Artemis CR600W je príjemne tvarovaná pažba z bukového dreva s gravírovaným predpažbím . Výrobcovi sa u tohto modelu podarilo udržať hmotnosť na príjemných 2100 gramoch a vzduchovka teda vyhovuje dospelým aj dorastu.
Spúšťový mechanizmus Artemis CR600W funguje v režime Single Action . Bezpečnostná poistka je umiestnená v prednej časti lúčika. Poistka je manuálna a ovláda sa stlačením z ľavej alebo pravej strany. Na odistenie stačí poistku stlačiť z pravej strany, následne sa objaví červené značenie a vzduchovka je odistená.
Parametre:
| Výrobca: | SPA |
| Typ zbrane: | Vzduchová puška |
| Technológia | bombička CO2 12 gramov |
| Raže | 4,5 mm (.177) |
| Typ munície | Diabolo |
| Hlaveň | Drážkovaná pevná |
| Kapacita zásobníka | 9 |
| Úsťová rýchlosť | 180 m/s |
| Energia | 10 J |
| Spúšťový mechanizmus | Single Action |
| Blowback | Nie |
| Dĺžka | 900 mm |
| Dĺžka hlavne | 480 mm |
| Hmotnosť | 2100 g |
| Materiál pažby | Drevo masív |
| Lišta/drážky | 11 mm |
| Záruka | 24 mesiacov |
| Dostupnosť | Skladom |
| Kategória zbrane | kategórie D (voľnopredajné) |
Obsah balenia:
Vzduchovka SPA Artemis CR600W 4,5 mm
Zásobník SPA 9 rán
Súprava tesnení
Návod so záručným listom
Polystyrénová krabica s kartónovým prebalom
- Vzduchovka SPA Artemis CR600W 4,5mm
- Zásobník SPA 9 rán
- Súprava tesnení
- Návod so záručným listom
- Polystyrénová krabica s kartónovým prebalom
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vzduchovky pre mladších |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 201820105021 |
| Kapacita zásobníku: | 9 |
| Hmotnost: | 2100 |
| Střelivo: | Diabolky |
| Ráže: | 4,5 mm / .177 |
| Úsťová rychlost: | 180 m/s |
| Energie: | 10 J |
| Délka hlavně: | 450 mm |
| Celková délka: | 1000 mm |
| Montážní lišta: | Ano |
| Má zásobník: | Ano |
| Mířidla: | Ano |
| Režim střelby: | Opakovací |
| Materiál pažby: | Buk |
| Pohon: | CO2 bombičky |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Položka bola vypredaná… | |
Populárna vzduchovka s integrovanou pumpou a možnosťou streľby broky aj diabolkami!
Veľmi obľúbená terčová vzduchovka pre dorast!
