Vzduchovka Gamo Fast Shot IGT 10X GEN2,24J,4,5 FP

Kód: GVFSFP
Extrémny výkon
Značka: Gamo
€274,01 €226,45 bez DPH
✅ Skladom (1 ks)
Extrémny výkon, zásobník na 10 striel, puškohľad 4x32 a nádherná drevená pažba!

Detailné informácie

Podrobný popis

Gamo Fast Shot 10X IGT cal. 4,5 mm kombinuje eleganciu klasickej zlamovacej vzduchovky s najnovšími technologickými inováciami španielskej značky Gamo. Zároveň ponúka výnimočné výkony v podobe energie až 24 joulov a úsťovej rýchlosti 386 m/s . Táto "moderná klasika" rozhodne zaujme svojou krásnou drevenou pažbou s laserom gravírovaným zdrsnením v miestach úchopu pre lepšie a stabilnejšie držanie, ale pozornosť si zaslúži aj vďaka rade moderných prvkov vo svojej konštrukcii .

Najzásadnejšie je u tohto modelu použitie exkluzívnej technológie 10X Quick Shot GEN1 , ktorú predstavuje systém prebíjania s rotačným zásobníkom . Ten je umiestnený v držiaku v nadstavbe nad hlavnou a pri naťahovaní pušky zlomením je strelivo automaticky podávané do hlavne. Tento zásobník umožňuje vypáliť až 10 striel bez toho, aby sa strelec dotkol jedinej diabolky. V balení so vzduchovkou je dodávaný len jeden zásobník, ale je možné dokúpiť ďalšie ako príslušenstvo a pripraviť si ich pred streľbou niekoľko a potom ich jednoducho vymieňať.

Technológia IGT (Inert Gas Technology) využíva namiesto tradičnej pružiny plynovú vzperu s dusíkom. Tá vyvíja konštantný tlak na piest, ktorý tak dodáva vzduch potrebný na výstrely v lepšom časovom intervale čím zlepšuje koncovú rýchlosť a znižuje nežiaduce vibrácie aj silu, ktorú je nutné vyvinúť na spúšť.

Športová staviteľná spúšť CAT ponúka možnosť nastavenia jedného z dvoch stupňov dĺžky a citlivosti vlastného chodu. Samozrejmosťou je poistka proti náhodnému výstrelu , ktorou je tu manuálne ovládaná páčka pri spúšte. Pri posunutí páčky vpred je zbraň odistená a je možné strieľať.

Vzhľadom na použitie systému prebíjania 10X Quick Shot GEN1 so zásobníkom na 10 diaboliek v držiaku nad hlavnou nemá vzduchovka klasické mieridlá, ale je štandardne dodávaná s puškohľadom Gamo 4x32WRH .

Systém redukcie spätného rázu RRR absorbuje rázové vlny výkonného modelu Fast Shot 10X IGT kalibru 4,5 mm a zaisťuje menší prenos energie spätného rázu do zameriavacej optiky.

Pred nastavením puškohľadu je nutné odskrutkovať krytky komínov.

Parametre:
Raže: 4,5 mm
Strelivo: olovené diabolo
Kapacita zásobníka: 10 nábojov
Pohon: piest
Energia udávaná výrobcom: do 24 J
Úsťová rýchlosť: 386 m/s
Dĺžka hlavne: 400 mm
Celková dĺžka: 1150 mm
Hmotnosť: 3000 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Vzduchovka Gamo Fast Shot 10X IGT kalibru 4,5 mm
Zásobník Gamo 10X Quick Shot GEN1
Puškohľad Gamo 4x32WRH
Návod so záručným listom
Zabalené v kartónovej krabici

 

Dodatočné parametre

Kategória: FULL POWER
Záruka: 2 roky
Ráže: 4,5 mm (.177)
Technológia: Plyn - piest
Typ munície_1: Diabolo
Typ zbrane: Vzduchová puška
Zbraň/munícia: Zbraň

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: