Brokovnica Umarex T4E HDS 68 16J

Kód: 2.4764
Extrémny výkon
Značka: Umarex
€192,98 €159,49 bez DPH
✅ Skladom (6 ks)
Vysoký výkon a spoľahlivosť pre sebaobranu aj zábavnú streľbu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E HDS 68 16J z produkcie nemeckej spoločnosti Umarex predstavuje medzi užívateľmi obľúbenú dvojhlavňovú zbraň v štýle krátkych brokovníc, ku ktorej prednostiam patrí jednoduchá obsluha, vysoká spoľahlivosť a extrémny výkon. Tento model je navrhnutý priamo pre sebaobranu a ochranu majetku, ale je možné ho využívať aj na výcvikové účely alebo zábavnú streľbu na plechovky či terče.

Základom brokovnice je rám z kovovej zliatiny , ktorý je potiahnutý odolným plastom. Výsledkom tohto riešenia je aj napriek nemalým rozmerom zbrane priaznivá celková hmotnosť 1700 gramov . Spúšť pracuje v režime DAO - Double Action Only , čo znamená, že po jej stlačení dôjde k natiahnutiu zbrane aj samotnému výstrelu. Prepínacou páčkou za hlavami je možné pre streľbu voliť medzi pravou a ľavou hlavnou alebo zvoliť výstrel z oboch hlavných súčasne.

Vnútorný mechanizmus brokovnice poháňa jedna 12gramová CO 2 bombička , ktorá sa vkladá priamo do rukoväte a umožňuje vystreliť okolo 10 rán . Pre toto prevedenie brokovnica uvádza výrobca, že strelivo dosahuje po výstrele úsťovej rýchlosti 105 m/sa energie 16 joulov . Bombička nie je pri usadení do zbrane prepichnutá, ale iba zaistená a prepichuje sa až tesne pred samotnou streľbou zatlačením jej skrutkovacieho uzáveru do rukoväte. Vďaka tomu môže byť brokovnica neustále v pohotovosti, a pritom v nej nedochádza k opotrebovaniu tesnenia a ďalších vnútorných častí tlakom plynu z bombičky.

Brokovnica pojme 2 kusy streliva kalibru .68 (17,3 mm). Strelivo pre zbrane T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek. Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Bezpečnostná poistka proti náhodnému výstrelu je integrovaná v spúšti a jedná sa o tzv. jazýčkovú poistku. Strelec musí stlačiť spúšť cez celú jej šírku, aby došlo k výstrelu.

Brokovnica nemá mieridlá, ale na predpažbí pod hlavami je 22 mm montážna lišta pre adaptér na sprej, laser svietidlo či iné taktické príslušenstvo.

Parametre:
Raže: .68
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 2 náboje
Pohon: 1x CO 2 bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 16 J
Úsťová rýchlosť: 105 m/s
Dĺžka hlavne: 195 mm
Celková dĺžka: 490 mm
Hmotnosť: 1700 gramov
Bezpečnostná poistka: áno

Obsah balenia:
Brokovnica Umarex T4E HDS 68 16J
Imbusový kľúč
Návod so záručným listom
Kartónová krabica


Brokovnica Umarex T4E HDS 68 16J
Imbusový kľúč
Návod so záručným listom
Kartónová krabica

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane T4E
Záruka: 2 roky
Kapacita zásobníku: 2
Hmotnost: 1700
Kalibr: cal .68
Úsťová rychlost: 105 m/s
Energie: 16 J
Délka hlavně: 195 mm
Celková délka: 490 mm
Pojistka: Ano
Montáž: Ano na 22mm
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Poloautomatická
Střenky: Polymer
Typ spouště: Double Action Only
Barva: Černá
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: