Revolver Umarex T4E HDR 68 16J orange

Kód: 2.3006
Značka: Umarex
€135,98 €112,38 bez DPH
✅ Skladom (12 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Umarex T4E (P2P) HDR 68 16J z produkcie nemeckej spoločnosti Umarex predstavuje naozaj veľký a výkonný revolver, ktorý vychádza z rovnomenného modelu kategórie T4E. Výrazné oranžové sfarbenie zodpovedá medzinárodne uznávanému označeniu nesmrtiacich ochranných zbraní, pre ktoré je štandardom spoločné označenie P2P (Prepared 2 Protect). Tento revolver je teda primárne určený pre sebaobranu a ochranu majetku, ale je možné ho využívať aj na výcvikové účely alebo zábavnú streľbu na plechovky či terče.

Základom revolveru je rám z kovovej zliatiny , ktorý je potiahnutý odolným plastom. Výsledkom tohto riešenia je priaznivá celková hmotnosť 773 gramov . Spúšť pracuje v režime DAO - Double Action Only , čo znamená, že po jej stlačení dôjde k natiahnutiu zbrane aj samotnému výstrelu. To je ideálne pre rýchlu reakciu nielen pri sebaobrane. Precízna konštrukcia vyniká vysokou spoľahlivosťou.

Vnútorný mechanizmus revolvera poháňa jedna 12gramová 
 CO bombička , ktorá sa vkladá priamo do rukoväte a umožňuje vystreliť okolo 10 rán . Pre toto prevedenie revolvera uvádza výrobca, že strelivo dosahuje po výstrele úsťovej rýchlosti 135 m/sa energie 16 joulov . Bombička nie je pri usadení do zbrane prepichnutá, ale iba zaistená a prepichuje sa až tesne pred samotnou streľbou zatlačením jej skrutkovacieho uzáveru do rukoväte. Vďaka tomu môže byť revolver neustále v pohotovosti a pritom v ňom nedochádza k opotrebovávaniu tesnení a ďalších vnútorných častí tlakom plynu z bombičky. 

Zásobník pojme 5 kusov streliva kalibru .68 (17,3 mm) a po jeho vystrieľaní ho možno rýchlo nahradiť ďalším naplneným zásobníkom, ktorý je možné k revolveru prikúpiť dodatočne. Strelivo pre zbrane P2P, resp. T4E predstavuje niekoľko rôznych druhov gumových guličiek . Popri pevných sú ponúkané aj značkovacie pre farebné označenie cieľa. Pre sebaobranu sú ideálne guličky s pepřovou náplňou, ktoré sa po náraze roztrhnú, vypustia oblak pepřového plynu a majú teda podobný účinok ako obranné spreje, ale môžu presnejšie pôsobiť na väčšiu vzdialenosť.

Bezpečnostná poistka proti náhodnému výstrelu je integrovaná v spúšti a jedná sa o tzv. jazýčkovú poistku. Strelec musí stlačiť spúšť cez celú jej šírku, aby došlo k výstrelu.

Na hornej časti rámu sú usadené mechanické mieridlá a medzi nimi je 22 mm montážna lišta pre optiku či iné príslušenstvo. Na ráme pred lúčikom je 22 mm montážna lišta pre adaptér na sprej, laser, svietidlo či iné taktické príslušenstvo.

Parametre:
Raže: .68
Strelivo: gumové projektily
Kapacita zásobníka: 5 nábojov
Pohon: 1x 
 CO bombička 12 gramov
Energia udávaná výrobcom: do 16 J
Úsťová rýchlosť: 135 m/s
Dĺžka hlavne: 171 mm
Celková dĺžka: 331 mm
Hmotnosť: 773 gramov
Bezpečnostná poistka: áno Obsah

balenia
T4E (P2P) HDR 68 16J
Zásobník Umarex T4E HDR 68
Imbusový kľúč
Návod so záručným listom
Kartónová krabica

Dodatočné parametre

Kategória: Zbrane T4E
Hmotnost: 773
Kapacita zásobníku: 5
Kalibr: cal .68
Úsťová rychlost: 135 m/s
Energie: 16 J
Celková délka: 331 mm
Pojistka: Ano
Montáž: Ano na 22mm
Pohon: CO2 bombičky
Režim střelby: Poloautomatická
Střenky: Polymer
Typ spouště: Double Action Only
Barva: Oranžová
Záruka: 24 měsíců

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: